Commissioners

Haile
Diana Haile
Commissioner, appointed August 18, 1992
Resides in District 5
Semi-Retired (6th term)
24 Years of Service
Carlos Estacio III
Chairman, appointed August 8, 1995
Resides in District 2
Self employed (5th term) 
21 Years of Service
A. Dirk Hoek
Vice Chairman, appointed July 2, 1996
Resides in District 4
Self employed (5th term) 
20 Years of Service
John Degele
Commissioner, appointed July 19, 2011
Resides in District 1
Retired (1st term)
5 Years of Service
Frank Ploof
Commissioner, appointed January  21, 2016
Resides in District 3
Retired (1st term)
2 Years of Service